o nás

Poznejte nás a naše služby

SUNWORK je rychle rostoucí česká firma v rozvíjejícím se oboru obnovitelných zdrojů energie se  zaměřením na fotovoltaiku. Nabízíme technologická řešení, která jsou šetrná k přírodě a svému okolí  díky skloubení kvalitní služby a obnovitelným zdrojům a to vše s důrazem na flexibilní přístup  k zákazníkovi. Tým profesionálů získává bohaté zkušenosti s fotovoltaikou již od roku 2010 s  odpovědností za přípravu velkých i malých fotovoltaických a jiných udržitelných projektů.  

Ing. Tomáš Hollmann

Jednatel

V oboru energetiky a obnovitelných zdrojů se pohybuji již více než 10 let.  Své zkušenosti jsem sbíral jak teoretické v poradenských společnostech, tak zejména praktické v  energetickém holdingu ČEZ, kde jsem měl na starosti mimo jiné akvizice obnovitelných zdrojů  v zahraničí a České republice nebo přímo akvizici a integraci dceřiné společnosti instalující  fotovoltaické elektrárny a tepelná čerpadla. 

 

Společnost SUNWORK jsme společně založili v roce 2020 a společně se stejně zkušeným týmem  certifikovaných techniků a projektantů posouváme vnímání energetické decentralizace kupředu. Na této práci mě nejvíce baví to, že díky nepřetržitému technologickému pokroku stále objevujeme  nové věci, které nás posouvají dále.  

 

Rádi se postaráme o Vaši energetickou nezávislost.

kde působíme

V jakých oblastech působíme

Realizace a dodávka technologií

Zajistíme pro Vás dodání technologie komplexně přizpůsobenou na míru pro daný objekt. Zařídíme  potřebná povolení, projektovou dokumentaci, kvalitní montáž i maximální výplatu možné dotace. Ke  každému projektu přistupujeme individuálně a s nejvyšší precizností. 

Poradenství a konzultace

V oblasti udržitelných zdrojů a používaných kvalitních technologií pro domácnosti, bytové domy, podnikové budovy a výrobní haly, veřejné či jiné developerské projekty poskytujeme poradenskou činnost a odbornou pomoc v rámci všech našich projektů.
Poradenství poskytujeme pouze našim klientům.

Koordinace a příprava projektů

Správná příprava a návaznost technologií v rámci developerských projektů je pro úspěšný konečný výsledek nezbytná. V rámci větších projektů efektivně zajistíme koordinaci našich i ostatních subdodavatelských prací.

technologie

Používáme ty nejnovější technologie

Fotovoltaické elektrárny

Ať už se jedná o rodinný nebo bytový dům, developerský projekt nebo veřejnou budovu, ke všem projektů dodáváme špičkové technologie, administrujeme povolení, zajistíme projekt a vyřešíme dotace. Používáme špičkové technologie jako například Swiss Solar, Canadian Solar, Sunpower, AEG, Solax, Growatt, Pylontech a další.

Nabíjecí stanice pro elektromobily

Součástí našeho portfolia jsou také realizace nabíjecích stanic. Zejména při výstavbě nových objektů je to důležitá součást technologického celku vzhledem k budoucnosti. Tyto technologie vybíráme a navrhujeme tak, aby přinesli co nejefektivnější provoz i například ve spojitosti fotovoltaickou elektrárnou či čerpáním dotačních programů. V technologiích spolupracujeme s předním českým dodavatelem Olife Energy.

v čem působíme

Segmenty ve kterých působíme

Rodinné domy

V rámci obsluhy individuálních klientů v rodinných domech zajišťujeme celou realizaci na klíč včetně vyřízení povolení a dotací. Přesnou konfiguraci fotovoltaiky navrhujeme vždy individuálně pro daný rodinný dům.

Bytové domy, výrobní haly či jiné provozovny

Výstavba FVE na bytových domech nebo podnikových provozovnách bude díky novým podmínkách v nejbližších letech akcelerovat. V rámci našeho působení se zaměřujeme i na tyto segmenty, kde je důležité správně navrhnout řešení pro spotřebu v daném objektu.

Developerská výstavba

Při developerské výstavbě dbáme na důkladnou předrealizační přípravu a koordinaci následných činností tak, aby se minimalizovali neočekávané vícenáklady. Naši přidanou hodnotou je také zajištění všech potřebných povolení, tarifů i dotací pro koncového klienta.

Benefity

Proč do toho jít se Sunwork

Pomoc zákazníkům

S výkupem přebytků nebo s
výběrem vhodného
dodavatele pro FVE

Online dohledové centrum 24/7

Nonstop hlídání výkonu
Vaší FVE

Pravidelný servis

po dobu 2 let a následné
pravidelné servisní prohlídky
Vaší FVE

Jak to funguje

Jak funguje spolupráce s námi

V rámci individuálního přístupu k našim klinetům zajišťujeme celou realizaci na klíč včetně vyřízení povolení a dotací. Přesnou konfiguraci fotovoltaiky navrhujeme vždy individuálně pro daný rodinný dům.

Nabídka na míru a kalkulace

Připravíme Vám nabídku na míru a vypracujeme Vám finální kalkulaci

Podpis smlouvy, úhrada zálohy

Následuje podpis smlouvy, uhrazení zálohy a vyřízení povolení u distributora

Instalace

FVE odborně nainstalujeme a uvedeme do provozu

Revize a připojení k PDS

Zajistíme Vám odbornou revizi instalace a následně vás připojíme do sítě

Vyplacení dotace

Zajistíme výplatu dotace na Váš účet

recenze

Naši spokojení zákazníci

portfolio

Naše nejnovější práce