SUNWORK na portálu Refsite


Co je to portál Refsite a jak to na něm funguje?

  • Refsite je nezávislý portál pro sdílení ověřených hodnocení firem, služeb a produktů nejen v oblasti fotovoltaiky. 
  • Recenzent vyplňuje specifika, jako adresu nebo technické parametry produktu. Hodnocení vždy musí recenzent ověřit přes jeho email. Tím se zaručuje, že zde nenajdete falešné recenze.
  • Realizace a realizační firmy je možné vyhledávat podle jejich hodnocení, kraje, typu domu, pluchy domu nebo způsobu vytápění. To umožňuje každému, kdo uvažuje o pořízení fotovoltaiky, najít tu nejvhodnější realizační firmu právě pro něj.

Co se vše o SUNWORK na Refsite dozvíte?

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě. Na Refsite patříme mezi spolehlivé dodavatele a daří se nám udržovat 100 % hodnocení. V žebříčku realizačních firem jsme tak umístěni mezi nejlepšími.

V roce 2023 jsme se umístili mezi TOP realizační firmy.

Na portálu Refsite se dočtete, že jsme stálými členy Solární asociace, asociace Centrum Pasivního Domu, České Fotovoltaické asociace a Technické inspekce české republiky.

A co konkrétní reference? Naši zákazníci si nejčastěji chválí kvalitu instalace a technologie, to, že držíme slovo a také komunikaci s naším týmem. Všechna hodnocení si můžeme přečíst na našem profilu.